انجمن حسابداری سامان ارقام پارسیان

نسخه‌ی کامل: نرم افزار ورانگر
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
گروه ورانگر؛ اولین و معتبرترین تولیدکننده نرم افزارهای تخصصی فروش و پخش مویرگی و فروشگاهی در حوزه پخش، متمایزترین محصولات و خدمات را به بسیاری از بزرگان صنعت مذکور ارایه نموده است. 
محصولات متفاوت با امکانات مورد نیاز روز در این بازار و خدمات متمایز در ارایه و استقرار، جذابیت استفاده هرچه بیشتر محصولات و خدمات را برای مشتریان میسر ساخته است. پراکندگی حوزه های تحت پوشش، شعب، نمایندگان و ارتباط آنلاین با مرکز توزیع و پخش، همواره مشکلات و معضلات گوناگون ارتباطی در این صنعت را تشدید و دغدغه های مدیریتی بسیاری را ایجاد نموده است .
گروه ورانگر از سال 1380، در پرتو الطاف الهی و توانمندی نیروهای نخبه و دانش آموخته از دانشگاه های معتبر داخلی و خارجی و همچنین بهره گیری از متخصصین و مشاورین باتجربه در صنعت پخش به منظور پوشش دهی خلاء بازار نرم افزاری کشور در این عرصه موفق به ارایه رسمی پیشرفته ترین راهکارهای توسعه فروش و پخش مویرگی و فروشگاهی خود شد به گونه ای که در این حوزه اولیـن، بزرگترین و معتبـرترین تولیـدکننده ای است که نرم افـزارهای یک پارچه و تخصصی خود را در بسیاری از سازمان های بزرگ پیاده سازی و اجرا نموده است. در حال حاضر این شرکت با بهره گیری از تجربیات و روش های گوناگون بزرگان صنعت پخش موفق به ارایه راهکارهایی بهینه شده که نتیجه آن حضوری مستمر در این صنعت بوده است. حضوری کارا ، ماندگار و اثر بخش با اختصاص بیش از 10.000 نسخه نرم افزار آنلاین برروی تبلت و موبایل، برخورداری از 600 مشتری فعال با 3000 حوزه توزیع و فروشگاه و 120 کارشناس نرم افزار.

محصولات شرکت ورانگر پیشرو شامل :
  1. نرم افزار پخش مویرگی
  2. نرم افزار فروشگاهی
  3. نرم افزار مدیریتی 
  4. نرم افزار مالی
 

1-نرم افزار پخش مویرگی:
مدیریت فروش و پخش مویرگی را می توان یکی از ارکان اساسی فعالیت شرکت ها و موسسات بازرگانی پنداشت. از این رو اجرای صحیح سیاست ها و راهکارهای کارآمد فروش، بسیار حساس و اثربخش تلقی می شوند.
امکانات متعدد نرم افزار پخش مویرگی ورانگر از جمله دسترسی به اطلاعات لحظه ای موجودی ها، مانده حساب مشتریان، اعتبارات اعطایی، آمار فروش با دسته بندی های متفاوت، قابلیت فروش با قیمت ها و جوایز متفاوت، پیش زمینه هرگونه سیاست گذاری مصلحت اندیش برای فروش و اجرای سیاست های بازرگانی ذکر شده هستند.
مدیران موفق با برنامه ریزی و هدف گذاری از پیش تعیین شده در زمینه فروش و دسترسی به گزارشات متنوع، می توانند بهترین راهکارها را برای دستیابی به بازدهی مناسب ارائه دهند. استفاده از تکنولوژی و ابزارآلات کنترلی مناسب، بهترین راه برای حصول این امر و دستیابی به بالاترین سطح بهره وری است. به همین منظور ورانگر محصولاتی با قابلیت های مختلف تهیه کرده است تا به وسیله آن ها موجبات تحقق اهداف و آرمان های مدیران موفق را ایجاد نماید. لذا با در نظر گرفتن ستاد مرکزی به عنوان مدیر و راهبر اصلی سازمان پخش متشکل از اجراء مختلف و مراکز توزیع با هدف فروش و جمع آوری اسناد تسویه، از قابلیت های متفاوتی همچون مدیریت توزیع، اطلاعات قیمت گذاری، تخفیفات و جوایز مصوب در ستاد مرکزی پخش جهت فروش استفاده خواهد کرد و اطلاعات کامل تولید شده در فرایند فروش و حسابداری مشتریان در قالب گزارشات مدیریتی، نموداری و مقایسه ای در اختیار مدیران ارشد سازمان برای تصمیم گیری دقیق تر قرار می گیرد.
 [تصویر:  varanegar.png]

2- نرم افزار فروشگاهی:
مدیریت شرکت ها در صنعت خرده فروشی به طور فزاینده ای متکی به فن‌آوری اطلاعات است، در واقع بخش اعظم سرمایه گذاری در حوزه فن‌آوری اطلاعات متمرکز بر تطبیق سیستم های داخلی با نیازهای مشتریان بوده است . هدف از همه این سرمایه گذاری ها تقویت توانایی خرده فروشان و فروشگاه‌ها برای ایجاد تمایز بین خود و رقبا ، کاهش هزینه و به پیامد آن افزایش میزان وفاداری مشتریان از طریق مدیریت دقیق نیازهای آنان است.
با این حال وجود تغییرات وسیع در نیازها و خواسته های مشتریان از طرفی و وجود چالشهایی نظیر پراکندگی جغرافیایی در فروشگاهها، پیچیدگی محاسبات مالی، تنوع کالا و تامین کنندگان از طرف دیگر فعالان این صنعت را مجبور به توجه و تمرکز بیشتر به ایجاد زیرساخت های بروز و بهره برداری از ابزارها و راهکارهای مدیریتی در این حوزه نموده است .
شرکت داده کاوان پیشرو ایده ورانگر از سال 1380 به عنوان تولیدکننده نرم افزارهای تخصصی و یک پارچه، در حوزه ی پخش و فروشگاهی، محصولاتی متمایز و خدماتی تخصصی با نگاهی فرآیند محور و منطبق با نیازهای واقعی مشتریان ارایه نموده است که گواه آن استفاده بسیاری از بزرگان صنایع مذکور از این خدمات می باشد.  

3-نرم افزار مدیریتی:
امروزه یکی از اصول مدیریتی بر این نگرش استوار است که هزینه ها به خودی خود ایجاد نمی شوند بلکه تمام هزینه های تولید و یا انجام خدمات ، محصول و نتیجه تصمیم گیری های مدیریت است که عمدتاً معطوف به چگونگی استفاده از منابع محدود سازمان و شرکت ها است .در حالی که شرکت های طراحی نرم افزار رو به گسترش هستند ، پیدا کردن راه حل مناسب برای استفاده بهینه از منابع سازمان ضروری است. با توجه به این پراکندگی در انواع نرم افزار مدیریت ، حال این سوال مطرح می شود که چگونه از بین سیستم جامع متنوع در بازار ، انتخاب مناسب برای  استقرار بهترین نرم افزار و استفاده از آن داشته باشید.

 
4-نرم افزار مالی:
سیستم حسابداری به عنوان بخشی از نرم افزارهای ورانگر، امکان دریافت، طبقه‌بندی، جمع‌بندی و یکپارچه‌سازی اطلاعات مالی از سایر سیستم‌ها همچون انبار، فروش، دریافت و پرداخت، را به‌صورت خودکار فراهم کرده و گزارش‌های مالی یکپارچه‌ای را از وضعیت سازمان در ابعاد مختلف به شما ارائه می‌کند.
این سیستم ضمن کمک به مدیران برای کنترل و برنامه‌ریزی‌های مدیریتی، امکان ارزیابی واحدهای تجاری در مسیر حرکت به سمت اهداف تعیین شده را برای ذینفعان فراهم می‌کند.

امکانات نرم افزار:
    تعریف کدینگ حساب‌های مختلف در سال‌های مختلف بدون محدودیت
    ایجاد سرفصلی از حساب ها اعم از گروه کل معین تفصیلی مرکز و پروژه
    تعریف نوع سند به دلخواه
    تهیه گزارش دفاتر و تراز حسابها به تفکیک حساب
    تهیه تراز 4 و 6 و 8 ستونی و تهیه گزارش از آن ها
    تفکیک اسناد پیش نویس و موقت و بررسی شده
    کنترل و آنالیز مانده‌های حساب
    گزارش مرور حسابها
    تعریف فهرست حساب در 6 سطح به صورت Unique
    دسترسی برای تایید اسناد برای کاربران مختلف
    صدور خودکار اسناد افتتاحیه و اختتامیه
    گزارش خلاف ماهیت ها
    تعریف سطح معین و ارتباط با تفصیلی، هزینه و پروژه
    ادغام اسناد به صورت روزانه
    ثبت اتوماتیک اسناد از سایر زیر سیستم‌ها
    تهیه کلیه گزارشات کنترلی و عملیاتی و مدیریتی بین سالهای مالی
    ثبت شرح‌های استاندارد جهت صدور اسناد
    مرتب سازی شماره اسناد
    ذخیره انتقال اسناد به صورت فایل‌های متنی
    تهیه گزارشات استاندارد و متنوع
    بستن حساب به صورت خودکار و با در نظر گرفتن تسهیم‌های لازم

سایت شرکت تولید کننده : 
شماره تماس : 
021-87135000